Tooteinfo ja klienditugi: +372 555 1 6666
Tööpäeviti 10 – 18.
 Обслуживание клиентов: +372 5595 9639
По будням с 10 до 18.

1.4 55kw (1.1996 - 12.1999)

Body: EJ MB; Motor: D14A3; 4 cyl.; 74hp; 1396cc; Fuel: B;
PIDURIPEASILINDER
305-PH121

Hetkel otsas, võtke ühendust..
PIDURIKLOTSID
0986461126

Hetkel otsas, võtke ühendust..
SILLAOSADE PILT
235503

Hetkel otsas, võtke ühendust..
Ettetellitav
SIMMERLING VÄNTVÕLL,ESIMENE
090-NJ381

1,32 
+
HONDA RATTAMUTTER M12X1,5/SW19/H18,5 RATTAMUTTER M12X1,5/SW19/H18,5 HONDA
871-611144

1,50  1,40 
+
SIMMERLING NUKKVÕLL
090-NJ313

1,44 
+
RATTAPOLT HONDA M12X1,5X36 RATTA TIKKPOLT M12X1,5X36
870-610269

2,01  1,97 
+
KLAPISÄÄRE TIHEND, SISSEL
035-PA969

1,98 
+
VEOVÕLLI TOLMUKATE, UNIVERSAALNE
802-3

Hetkel otsas, võtke ühendust..
SÜÜTEKÜÜNAL, BERU ULTRA
348-Z16

2,65 
+
KLAPISÄÄRE TIHEND, VÄLJA
035-PA970

2,80 
+
RATTASIL.REM.KOMPL. TAGA
305-HK3

2,94 
+
SÜÜTEKÜÜNAL CHAMPION RC10YCC4
347-OE062

3,35 
+
RATTAMUTTER
871-611138

4,01 
+
ÕLIFILTER JAPANPARTS
150-JFO406

4,45 
+
SÜÜTEKÜÜNAL, CHAMPION
347-EON2

5,27 
+
SÜÜTEKÜÜNAL, BERU ULTRA-X
348-UXF79

5,50 
+
ÕHUFILTER JAPANPARTS
150-JFA487

5,71 
+
KÜTUSEFILTER JAPANPARTS
150-JFC498

5,84 
+
SIMMERLING VÄNTVÕLL,TAGUMINE
090-NJ312

6,00 
+
PIDURISADULA TIHENDIKOMPL ESI
304-205455

6,40 
+
VEOVÕLLI TOLMUKATE, SISEMINE
802-71057

6,97 
+
SISSELASKE KOLLEKTORI TIHEND
037-131465A

7,14 
+
SISSELASKE KOLLEKTORI TIHEND
037-131464A

7,32 
+